کتاب های تست یازدهم انسانی

حتماً فکر می کنی که اوووووه ! کو تا کنکور! ولی اصلاً این فکرو نکن. اگر بتونی از همین الان برای کنکور شروع کنی ، مطمئن باش به هر رشته و دانشگاهی که دلت بخواد می تونی برسی! توی کتابای تست این چیزا هست: درسنامه هایی مفهومی ، پرمثال و یاددهنده ، تست هایی برای تکمیل یادگیری و تسلط روی درس ،  پاسخ های تشریحی برای عمیق تر کردن یادگیری.

 کتابای تست یازدهم خیلی سبز برای تست کردن مزه ی کنکور!

          

         فارسی2                    انگلیسی2             ریاضی و آمار2

  کتاب های ماجراهای من و درسام یازدهم انسانی

قبلنا مگه می شد بیستو گرفت؟20 هم کمیاب بود هم گریز پا! تا این که، ما (یعنی خیلی سبز) تو کتاب ماجراها یه کار با حال کردیم. هر چی20 تو دنیا بود رو گرفتیم ریختیم تو این کتاب ماجراها . فقط کافیه این کتاب رو بخونی تا 20 تا 20بگیری! این کتاب همه مایحتاج شما برای 20 گرفتن را در خودش داره.ماجراهایتان را در طول سال تحصیلی برای20 گرفتن با این کتاب آغاز کنید.

          

         فارسی2                    انگلیسی2             ریاضی و آمار2

  کتاب های کار یازدهم انسانی

کتابای کار برای کار درست هاست! هممون می دونیم که سوال ها و تمرین های کتاب درسی برای رسیدن به تسلط کافی نیستن . قدیما معلما یه سری جزوه و پلی کپی و نمونه سوال کپی می کردن و می دادن دست بچه ها تا بیش تر تمرین کنن . الان دیگه دوره‌ی این چیزا گذشته ، کتابای کارو برای پر کردن جای اون جزوه ها و پلی کپی ها نوشته ایم. کتابای کار یازدهم مارو ببینین و حتمن به معلماتون نشون بدید تا برای کلاستون انتخاب شون کنن. یادتون باشه: کتابای کار برای کار درست هاست!

                    

         فارسی2                   انگلیسی2           علوم و فنون ادبی2       ریاضی و آمار2       عربی ، زبان قرآن2