ثبت نام آزمون های گزینه دو برای پایه های یازدهم و دوازدهم در سال تحصیلی جدید آغاز شد. آزمون‌های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی گزینه‌دو در سال تحصیلی 97-96 در 10 مرحله به‌صورت حضوری‌ برای دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم متوسطه برگزار می‌گردد. این آزمون‌ها در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی و علوم انسانی برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

هزینه ثبت نام

هزینۀ ثبت‌نام در آزمون‌های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی گزینه ‌دو در سال تحصیلی 97-96 برای دانش‌آموزان پایۀ دهم متوسطه، برای هر آزمون 250000 ریال و برای هر 10 مرحله 2500000 ریال و برای دانش‌آموزان پایۀ یازدهم متوسطه، برای هر آزمون 280000 ریال و برای هر 10 مرحله 2800000 ریال است. جدول هزینۀ ثبت‌نام در مراحل مختلف و آخرین مهلت ثبت‌نام در جدول ذیل ارائه شده است.

هزینه‌ای که گزینه‌دو دریافت میکند، فقط هزینۀ آزمون، شامل هزینۀ برگزاری و اجرا و دفترچه‌های سؤال و پاسخ تشریحی و کارنامه‌ها و ... می‌باشد و بابت خدمات آموزشی و مشاوره‌ای که بر روی پایگاه اینترنتی www.gozine2.ir به شرکت کنندگان در آزمون‌های آزمایشی ارائه می‌شود، هیچ‌گونه هزینه‌ای از شرکت‌کنندگان دریافت نمی‌گردد.

برای مشاهده عکس زیر بر روی آن کلیک کنید.

نحوه ثبت نام

علاقه مندان به ثبت‌نام در آزمون‌های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی گزینه‌‌دو می‌توانند به یکی از روش‌های زیر عمل نمایند:

الف) ثبت‌نام اینترنتی

علاقمندان به ثبت‌نام اینترنتی باید به‌نحو ذیل عمل نمایند:

1- با مراجعه به پایگاه اینترنتی گزینه‌دو به آدرس www.gozine2.ir وارد بخش ثبت‌نام اینترنتی آزمون‌های آزمایشی شوید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

2- هزینۀ ثبت‌نام را که در همان قسمت نمایش داده می‌شود از طریق پرداخت الکترونیکی با استفاده از کارت‌های پرداخت الکترونیکی عضو شبکۀ شتاب در پایگاه اینترنتی گزینه‌‌دو پرداخت نمایید.

ب) ثبت‌نام در نمایندگی‌های گزینه‌‌دو

علاقه مندان به ثبت‌نام از طریق نمایندگی‌ها باید به‌ نحو ذیل عمل نمایند:

1- فرم مخصوص ثبت‌نام را تکمیل و به نمایندگی تحویل دهند.

2- هزینۀ ثبت‌نام را طبق جدول‌ها محاسبه و به نمایندگی پرداخت و رسید دریافت نمایند.

تسهیلات ویژه

 مدرسه‌ها و مراکز آموزشی در صورتی‌که اقدام به ثبت‌نام گروهی نمایند از تسهیلات و تخفیف‌های ویژه، استثنایی و منحصربه فردی برخوردار خواهند شد. مدارس می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی‌های گزینه‌دو در شهرستان خود تماس حاصل نمایند.

در مناطق محروم و کم‌برخوردار تسهیلات ویژه‌ای برای ثبت‌نام گروهی دبیرستان‌ها درنظرگرفته شده است که توسط نمایندگی‌های این شهرهای خاص به آن‌ها اعلام می‌شود.

 پیش از ثبت‌نام حتماً به این نکات دقت فرمایید:

1- هر متقاضی برای ثبت‌نام باید فقط یک فرم تکمیل نماید که پس از تکمیل، امکان حذف و تغییر در آن فرم وجود ندارد.

2- متقاضیان باید کد رهگیری ثبت‌نام اینترنتی یا رسید دریافتی از نمایندگی را تا پایان مراحل آزمون ها نزد خود نگهداری نمایند تا در صورت بروز مشکلات احتمالی به آن مراجعه نمایند.

3- از سند پرداخت وجه و فرم تقاضانامه ثبت‌نام یک رونوشت تهیه و تا پایان مراحل آزمون‌ها نزد خود نگهداری نمایید.

4- هزینۀ ثبت‌نام به هیچ‌وجه مسترد نمی‌گردد، لذا در پرداخت وجه مورد نیاز دقت نمایید.

5- موارد درخواستی در فرم تقاضانامه ثبت‌نام را با دقت کافی پر نمایید.

6- پس از ثبت‌نام امکان تغییر محل آزمون (از شهری به شهر دیگر) یا انصراف وجود نخواهد داشت.

7- داوطلبانی که به‌صورت اینترنتی ثبت‌نام می‌نمایند باید برای استفاده از خدمات مؤسسه به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایند.

تذکرهای بسیار مهم:

 مشخصات نمایندگی‌های رسمی و معتبر مؤسسه گزینه‌دو در سال تحصیلی 97-96 در شهرستان‌های مختلف، از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.gozine2.ir یا روابط عمومی مؤسسه 22688011-22239392-(021) اعلام و معرفی می‌گردند. این مشخصات در همین سایت نیز آمده است.

 به‌جز موارد فوق، هیچ شخص یا مؤسسۀ دیگری دارای نمایندگی گزینه‌دو در سال تحصیلــی 97-96 در شهرستان‌ها نمی‌باشد. به همین خاطر لازم است تا دانش‌آموزان از پرداخت وجه و ثبت‌نام در مراکز غیر مجاز خودداری نمایند.

بدیهی است مسئولیت پرداخت وجه و ثبت‌نام در مراکزی غیر از موارد فوق به عهدۀ متقاضیان می‌باشد و مؤسسه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این‌گونه ثبت‌نام‌ها نخواهد داشت.

بنابراین لازم است متقاضیان قبل از ثبت‌نام و پرداخت وجه، حتماً در این زمینه کسب اطمینان نمایند.

 با توجه به محدودیت زمانی برای انجام امور اجرایی و لزوم برگزاری منظم و دقیق آزمون آزمایشی شمارۀ 1، مهلت ثبت‌نام در آزمون‌های شمارۀ 1 تا آخر که در بند بعد اعلام شده است تحت هیچ شرایطی تمدید نمی‌گردد.

 به مدارکی که پس از تاریخ فوق به دفتر نمایندگی تحویل گردد برای آزمون شمارۀ 1 ترتیب اثر داده نمی‌شود.

 دانش‌آموزانی که دفترچۀ ثبت‌نام را از مدرسه‌ها یا مؤسسه‌های آموزشی دریافت نموده‌اند، مطابق راهنمایی‌های مراکز خود اقدام نمایند.

 آزمون‌های آزمایشی گزینه‌دو فقط به‌صورت حضوری و در شهرهایی که گزینه‌دو نمایندگی دارد برگزار می‌گردد و در شهرهای دیگر برگزار نمی‌شود، لذا به‌صورت مکاتبه‌ای، بسته‌ای ارسال نمی‌گردد و آزمون مکاتبه‌ای برگزار نخواهد شد.

 مؤسسۀ گزینه‌دو در هیچ شهرستانی کلاس یا مشاورۀ حضوری و آموزشگاه ندارد، لذا هرگونه ارائۀ خدمات به این عناوین با نام گزینه‌‌دو غیر مجاز می‌باشد. بدیهی است مؤسسۀ گزینه‌دو هیچ وجهی بابت این‌گونه موارد دریافت نمی‌نماید. خدمات کمک آموزشی و مشاوره‌ای گزینه‌‌دو منحصر به مواردی است که از طریق پایگاه اینترنتی www.gozine2.ir ارائه می‌گردد.

تاریخ ثبت نام

ثبت‌نام در آزمون‌های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی گزینه‌‌دو از اردیبهشت 96 آغاز می‌شود و حداکثر مهلت ثبت‌نام در تمام مراحل این آزمون‌ها برای دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم دورۀ دوم متوسطه روز پنج‌شنبه 13 مهر 96 است.

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه دو رو دریافت کنید.

 دانلود

فرمت:PDF
حجم:37.89 مگابایت

محدوده بندی آزمون های پایه یازدهم

شما می توانید محدوده آزمون های آزمایشی این موسسه برای پایه یازدهم رو از لینک زیر دانلود کنید.

 دانلود

فرمت:PDF
حجم:141 کیلوبایت

شما دوستان عزیز می توانید سوالات خود را در مورد نحوه ثبت نام، شرکت در آزمون ها و یا هر موضوع دیگر از طریق بخش نظرات همین بخش از ما بپرسید.

منتظر نظرات خوبتون هستیم.

با تشکر.